.
PatroFİN
Yardım
Yardım Mobile Menu

Paketlerim


Paketler PatroFIN kullanım kontörlerini ifade eder. Paketlerim bölümünde almış olduğunuz paketlerin durumu görebilir ve yeni paket alabilirsiniz. Sol tarafta almış olduğunuz paketlerin listesini, sağ tarafta da bu paketlerin  grafik halini görürsünüz.

Yeni hesap açma ve yeni yıl devrinde ücretsiz paketiniz otomatik olarak atanır. Kullanımınız bağlı olarak  buradan yeni paket alabilirsiniz.

Kullanmak istediğiniz paketi, başlangıç tarihini ve süresini belirtirsiniz. aynı tarih aralığında yada çakışan tarih aralığında aynı paket türü alınamaz.

 

Almak istediğiniz paket daha önce almış olduğunuz bir alt paketle çakışıyorsa,  alacağınız üst paketin ücreti çakışan tarihlerdeki alt paketten mahsup edilir.

 

Paket yükseltmelerinde sadece yükseltme farkını ödersiniz.

 

Paketler birer aylıktır. Paket limitleri ilgili olduğu tarih aralığında aylık geçerlidir. Aynı tarih aralığında birden fazla paketiniz olabilir. Bu durumda limitiniz en üst pakete göre geçerli olur.

PatroFIN her zaman kullanımdadır. Ücretli bir paket almadan da patrofini kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu konuda bir sınırlama yoktur. Ücretsiz paketlerin limitleri dahilinde patrofinin her türlü özelliğinden faydalanırsınız. Dilediğiniz zaman yeniden ücretli bir pakete geçebilirsiniz.

+PatroFIN PatroFIN @patroFIN PatroFIN PatroFIN PatroFIN PatroFIN
Yardımı Paylaş : Paketlerim


www.patrofin.com
Yardım ana sayfa