.
PatroFİN
Yardım
Yardım Mobile Menu

Yazıcı Form Tasarımı


Fatura yazdırma için baskılı form yazıcı sayfası tasarlayabilirsiniz. Sitemde tanımlı belge ve kağıt türleri için hazırlanmış standart tasarımlar bulunmaktadır. Bu tasarımları özelleştirip kullanabilirsiniz.

Seçme kutusunda özelleştirilmiş tasarımlar ve diğer tanımlı tasarımlar listelenir. Özeleştirilmiş tasarımların isminin başında başında '>' işareti yer alır. Tasarımı değiştirilecek/özelleştirilecek belge seçilerek tasarım ekranına geçilir.

Tasarım ölçüleri cm ve mm ye göre ayarlanmıştır. Tasarımı ekranında ilgili ögeleri sürükle bırak özelliğiyle taşıyarak dilediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Ögelerin, genişlik, yükseklik, hizalama ve aktif/pasif özellikleri değiştirilebilmektedir.

Sistemden tanımlı her bir tasarım için sadece bir tane özel tasarım üretilebilir. Özelleştirilmiş tasarımlar silinip yeniden oluşturulabilir.

Yazdır ikonuyla örnek çıktı alarak, tasarımın kağıt yerleşimini test edebilirsiniz. Kullandığınız tarayıcının yazıcı seçeneklerinden yazıcı ayarlarını yapmanız gerekebilir.

Baskılı form yazdırma ekranında, sadece buradaki özelleştirilmiş tasarımlar yer alır.

+PatroFIN PatroFIN @patroFIN PatroFIN PatroFIN PatroFIN PatroFIN
Yardımı Paylaş : Yazıcı Form Tasarımı


www.patrofin.com
Yardım ana sayfa