Ana Sayfa // Özellikler // Program Hakkında

İşinizi Kolaylaştırır


PatroFIN işletmelerin ön muhasebe sorunlarını hesap planı düzeyinde ayrıntılı, herkesin kullanabileceği kadar kolay ve pratik şekilde çözüme kavuşturur.

İşletmenizi bütün olarak görebilmenizi ve yönetebilmenizi sağlar.

İşletmenizin kârlılık durumunu aylık olarak gelir tablosu düzeyinde görebilirsiniz.

Böylelikle işletmenizin yönetim başarısına katkıda bulunur.

PatroFIN bulanık mantık muhasebe algoritmasıyla işlerinizi çok kolaylaştırır.

İşletmenizin tüm faaliyetlerini kayıt altına alıp raporlamanızı sağlar. Bütünleşik yapısıyla anlık ve entegre kayıt yapar.

İleri seviye muhasebe işlemlerini sizin için anında çözer. Stok takibi ve maliyetlerini sizin yerinize anlık yapar. Dövizli işlemlerinizi kayıt altına alır ve kambiyo kar/zararını anlık değerler. Maliyet muhasebesini bilir sizin yerinize ileri seviye muhasebe işlemlerini kayda alır.

Anlık raporlama kabiliyetiyle her an firmanız hakkında size bilgi verebilir. Firmanızın kar/zarar durumunu ve faaliyet başarısını net olarak görmenizi sağlar.

Pratik ve esnek yapısıyla kullanımı çok kolaydır. Temel düzeyde bilgisayar ve muhasebe bilgisine sahip herkes kullanabilir. En az işlemle ve en az zamanda firma faaliyetlerinizi kayıt altına alabilirsiniz.

Hesap planı düzleminde çalışan PatroFIN algoritmasını esnek parametre yapısıyla firmanıza göre dilediğiniz gibi modelleyerek kendi muhasebe sisteminizi oluşturabilirsiniz.

PatroFIN'in temel veri giriş ekranları bulunmaktadır. Bunlar kasa, banka, çek/senet, alışlar, satışlar ve imalat/üretim vb. ekranlarıdır.

Sisteme girilen temel verilerin muhasebeleştirilmesi sistem tarafından anlık olarak yapılmaktadır. Stok takibi, kambiyo kayıtları, maliyet muhasebesi gibi işlemler otomatik olarak kayıt altına alınmaktadır.

Bunun gibi daha bir çok farklı özelliğiyle PatroFIN sıradışı bir muhasebe programıdır.

Basit muhasebe olmaz, Muhasebe önemlidir. Ancak, kullanımı kolay pratik muhasebe programı olur.

Biz size muhasebe bilen yapay zeka algoritmasıyla 'akıllı muhasebe programı' sunuyoruz.


Sayfayı Paylaş : +PatroFIN PatroFIN @patroFIN PatroFIN PatroFIN PatroFIN PatroFIN