Ana Sayfa // Ücretsiz Hesap Açın

Ücretsiz Hesap Açın


PatroFİN Hesabınızı Şimdi Oluşturun, Online Muhasebe Programını Hemen Kullanmaya Başlayın!

Şimdi Dene !
Demo


Butona tıklayarak aşağıdaki şartları kabul etmiş oluyorsunuz...

KULLANIM ŞARTLARI

PatroFIN, kişisel veya kurumsal muhasebe işlemlerinizi kontrol altında tutmanız için geliştirilmiş internet tabanlı özel bir muhasebe yazılımı platformudur. PatroFIN web sitesinde verilen hizmetlerin, içeriklerin ve kullandırılan yazılımların ve bu yazılım tarafından üretilen içeriklerin ("hizmet/ler") erişim ve kullanımı bu hizmet şartlarının ("şartlar") kabul ve uygunluk şartına bağlıdır. Siteye kaydolarak, siteyi kullanarak, hizmetlere erişerek, kullanarak veya faydalanarak bu şartları kabul etmiş sayılırsınız. Böylece bu şartlarla PatroFIN ile kullanıcı arasında aşağıdaki koşullarda kiralama ve/veya kullandırma hizmeti düzenlenmiş olur.
PatroFIN, üye olunarak kullanılan bir sistemdir ve bu üyelik ücretlidir.

Hizmetleri yalnızca PatroFIN ile bağlayıcı bir anlaşma oluşturmanız ve Türkiye Cumhuriyeti yasaları yada mülki idareleri veya yargı organları ile hizmetleri almaktan men edilmemişseniz yada kısıtlanmadıysanız kullanabilirsiniz. PatroFIN tarafından sunulan hizmetleri, bu şartlarla ve uygulanabilir tüm ulusal ve uluslararası yasalar ve kurallarla uyumlu olarak kullanabilirsiniz. Bu uyumluluğa ilişkin sorumluluk her zaman size aittir.

PatroFIN, size ya da genel olarak kullanıcılara hizmetleri (veya hizmetler içindeki özellikleri) sağlamayı (kalıcı yada geçici olarak) durdurabilir ve size önceden bildirim yapamayabilir. Ayrıca, kullanım ve saklama konusunda, size önceden bildirim yapmaksızın herhangi bir zamanda tamamen kendi takdirine göre değişiklik ve sınırlama uygulama hakkını da saklı tutar.
Hizmetler, içeriği yada hizmetlere ait bilgileri hedef alan reklamlar, hizmetler aracılığıyla yapılan sorgulamaları veya diğer bilgileri yada servisleri içerebilir. PatroFIN tarafından hizmetler konusunda yapılan reklamların türleri ve kapsamı değişmeye tabidir. PatroFIN'in hizmetlerin kullanımı sırasında yada hizmetlerden gelen bilgilere bağlı olarak reklam yapabileceğini kabul edersiniz. Sunduğumuz hizmetlerin bir parçası olarak, size hizmetlerle ilgili duyurular veya idari/mülki mesajlar iletmemiz gerekebilir.

PatroFIN'in sunduğu yazılım hizmeti, bu yazılıma ilişkin içerikler dışında her hangi bir içeriğe sahip değildir. PatroFIN kullanıcıya işlemlerini muhasebeleştirmesi için ortam sunar. Kullanıcının sistem içinde kayıtlı içerikleri ve bu içeriklere ilişkin diğer tüm içerikler ve/veya veriler, kullanıcının oluşturduğu içeriklerdir.
PatroFIN'de sakladığınız içeriğe sizin (ve oluşturacağınız/yetkilendireceğiniz kullanıcıların) dışında kimse erişemez. Hizmetlere ve şifre ile erişilen işlemlere erişmek için kullandığınız şifrenizi güvence altına almak sizin sorumluluğunuzdadır. Bu koşullara uymamanızdan kaynaklanan hiçbir zarar veya kayıptan PatroFIN sorumlu olmayacaktır.
PatroFIN'de oluşturduğunuz tüm içerik tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Kullanıcının oluşturduğu içeriğe yönelik hiç bir sorumluluk alamayız. Hizmetler aracılığıyla oluşturduğunuz veya hizmetler yoluyla elde ettiğiniz her türlü içeriğin/bilginin yada materyalin her türlü sorumluluğu, kullanımı veya bu içeriklere ve bilgilere veya içeriklere bağlı oluşturulan yeni içeriklere/bilgilere güvenme tamamen kendi riskinizdir. Hizmetler aracılığıyla üretilen her tür içeriğin, bilginin veya yorumun doğruluğunu, eksizliğini yada güvenilirliğini garanti etmeyiz. Hizmetlerin yada hizmetler aracılığıyla üretilen her türlü içeriğin kullanımından doğacak sorumluluk kullanıcıya aittir.
Yasal yükümlülüklerden dolayı yada mahkeme kararıyla bilgi istenmesi halinde PatroFIN yasal ödevleriyle sınırlı olmak kaydıyla, yasalara uyar ve bilgilerinizi yetkili makamlarla paylaşır.

PatroFIN, sunduğu hizmetlerin bir parçası olarak PatroFIN tarafından sağlanan yazılımı kullanmanıza yönelik, kişisel/kurumsal, dünya çapında, telifsiz, devredilemez bir lisans verir. Bu lisans yalnızca, PatroFIN tarafından sağlanan hizmetlerin yararlarını, bu şartlarca izin verilen biçimde kullanmanızı ve faydalanmanızı sağlamak amacına yöneliktir. Bu lisans, kullanım ücreti ve süresiyle kısıtlıdır. Bu kısıtlar çerçevesinde hizmetin sonlanmasıyla tek taraflı olarak sonlandırılır.

Hizmetlerle ilgili tüm hak, ünvan ve menfaat (kullanıcılar tarafından sağlanan içerik hariç) PatroFIN'in özel malıdır ve öyle kalacaktır. Hizmetler, hem Türkiye hem de yabancı ülkelerin telif hakkı, ticari marka ve diğer yasalarıyla korunur. Şartlardaki hiçbir şey, PatroFIN adını veya PatroFIN'in ticari markaları, logoları, alan adları veya diğer ayırt edici marka özelliklerinin ve niteliklerinin hiçbirini kullanma hakkı vermez.

PatroFIN veya hizmetlerle ilgili sağlayabileceğiniz her türlü geri besleme, yorum yada öneri tamamen gönüllüdür ve bu tür geri besleme, yorum yada önerileri, uygun gördüğümüz biçimde ve tarafınıza herhangi bir zorunluluk olmadan kullanıp kullanmakta özgür oluruz. Bunlarla ilgili olarak hiç bir kullanıcı hak, menfaat yada fayda iddia edemez, ileri süremez, isteyemez.

PatroFIN'in sağladığı hizmetler sürekli gelişmektedir. Bu nedenle PatroFIN'in sağladığı hizmetlerin yapısı ve doğası gereği, tarafınıza önceden bildirim olmaksızın, bu Şartları zaman zaman revize edebiliriz ve en geçerli sürüm size bildirilir. Bu revizyonlardan sonra hizmetlere erişmeye yada kullanmaya devam ederek, revize edilen şartlara bağlı olmayı kabul edersiniz.

Bu Hizmetler, PatroFIN tarafından, www.patrofin.com adresinde işletilmekte ve sunulmaktadır.

PatroFIN belirtilen genel ve özel şartları ve kullanım sözleşmesini dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır..

SecurityImageSecurityImage

Sayfayı Paylaş : +PatroFIN PatroFIN @patroFIN PatroFIN PatroFIN PatroFIN PatroFIN