Ana Sayfa // Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası


Finansal verileriniz size aittir

PatroFİN, sisteme girilen verileri bulut ortamında tutulduğu özel bir muhasebe yönetim sistemdir. PatroFİN, sadece sizin tarafınızdan sisteme girilen bilgileri tutar, bunları sistem tarafından muhasebeleştirir ve sizin için yorumlar. Girdiğiniz tüm veriler size aittir ve verileriniz izniniz olmadan farklı bir amaç için kullanmaz ya da kullanıma açık hale getirmez.

Bilgilerinize ve kayıtlarınıza erişim yetkisini siz belirlersiniz

Girdiğiniz tüm veriler, algoritma tarafından veritabanında güvenli şekilde saklanmaktadır. Verilerinize sadece sizin tarafınızdan yetkilendirilmiş kullanıcılar erişim sağlayabilir. Yetkisiz kişilerin bilgilerinize erişmesi imkansızdır.

Yüksek Güvenlik

PatroFİN kullanıcı girişlerinde dört boyutlu yüksek güvenlik sistemi kullanır. Bu sistemin yetkisiz kişilerce aşılması imkansızdır. Dört kademeli bu yüksel güvenlik sistemi sayesinde verilerinize ancak yetkilendirdiğiniz kullanıcılar erişebilir. Ayrıca kullanıcıları bölüm ve işlem bazında da yetkilendirebilirsiniz.

Sisteme giriş şifrelerinin gizliliğini ve güvenliğini sağlamak kullanıcıların sorumluluğundadır.

Yüksek güvenlik sistemimiz nedeniyle PatroFİN personeli ya da iş ortaklarının kullanıcı şifrelerine erişimi mümkün değildir. Bu denenle sizin yetkilendirmeniz ve izniniz olmadan PatroFİN yetkilisinin hesabınıza ve verilerinize erişmesi mümkün değildir.

PatroFİN sadece sistemi ve kullanım istatistiklerini izler

Girdiğiniz tüm veriler güvenli şekilde veritabanında özel bir algoritma ile saklanmaktadır. Verilerinize sadece sistemi kullanmak üzere erişim hakkı verdiğiniz ve yetkilendirdiğiniz kişiler erişim sağlayabilir. Hesabınıza erişim sağlayan kullanıcı hesaplarının ve şifrelerinin güvenliğinden erişim yetkisi verilmiş kullanıcılar sorumludur. PatroFİN personeli ya da iş ortaklarının şifrelerinize ve dolayısıyla hesabınıza sizin talebiniz ve yetkilendirmeniz dışında erişimi bulunmamaktadır.

PatrFİN sisteme girmiş olduğunuz veriler dışında hiç bir kişisel verinizi takip etmez ve kaydetmez. Sadece güvenlik ve istatistik amaçlı olarak sistemin kullanım eğilimlerini izler.

PatroFİN, sisteme sizin tarafınızdan girilen ve kaydedilen verilere ve buna dayalı algoritma tarafından oluşturulan muhasebe kayıtlarına hiçbir şekilde erişim sağlamaz.

PatroFİN ve/veya iş ortakları/geliştiriciler, sistemi geliştirmek, kullanıcının sistemi nasıl kullandığını daha iyi anlamak ve algoritmayı geliştirmek için sistem tarafından uygun olan durumlarda otomatik olarak kullanıcıya öneri getirilmesini sağlamak üzere tanımlayıcı olmayan toplam kullanım bilgilerini ve işlem hacmi eğilimlerini izler. Bu bilgiler yazılımın teknik verileri olup, sizin kaydettiğiniz bilgilerle bir ilgisi yoktur. Bu tür bilgiler PatroFİN'in devam eden ar-ge süreçlerinde kullanılır ve yazılımın gelişmesine katkı sağlar.

Verileriniz güvenli şekilde saklanır

Olası teknik problemlere karşı verilerinizin günlük yedeklemesi yapılmaktadır. Verileriniz kişisel bilgisayarınızda tutulmadığı için çalınma, bozulma yada yetkisiz kişilerin eline geçmesi gibi risklerden korunmuş olursunuz.

Verilerinizi istediğiniz zaman dışarı aktarabilirsiniz

Kullanıcı Sözleşmesi dahilinde belirtilen koşullara uyulduğu sürece, talebiniz üzerine PatroFİN tarafından belirlenen ve kullanımı yaygın olan bir formatta verileriniz dışarı aktarılarak size ulaştırılır. Ancak bu bilgiler PatroFİN sisteminde gördüğünüz ve özel algoritma tarafından oluşturulan tüm rapor vb bilgileri içermeyip, sadece sizin girdiğiniz temel verilerden oluşur.

PatroFİN kullanıcı bilgilerini paylaşmaz

PatroFIN kullanıcı bilgilerine erişmediği gibi, kullanıcı bilgisayarından bilgi toplamaz yada kullanıcının özel bilgilerini kaydetmez. PatroFİN kullanıcı bilgilerini üçüncü firmalara satmaz, paylaşmaz ya da başka amaçlarla kullanmaz.

PatroFİN size gereksiz e-posta göndermez

PatroFİN, sunduğu hizmetle ve hesap bilgilerinizle ilgili zorunlu ve talebinize dayalı olarak size e-postalar gönderir. Bunun dışında nadiren ve gerekli görülen hallerde önemli sistem bilgilendirmeleri ve haberler hakkında size e-posta gönderebilir. Bunun dışında tarafınıza e-posta gönderilmez.

Gizlilik politikamız

PatroFİN, gizlilik politikasında ihtiyaç olması durumunda güncelleme yapabilir. Web sitesi üzerinden paylaşılacak olan güncellemeler, yayınlandığı andan itibaren geçerli olur.

Kullanıcı ve Gizlilik Sözleşmelerini Okuyun

PatroFİN kullanımı, Gizlilik Sözleşmesine ve Kullanıcı Sözleşmesine tabidir ve Gizlilik Politikamız bu sözleşmelerle bağlantılı olarak okunmalıdır.


Sayfayı Paylaş : +PatroFIN PatroFIN @patroFIN PatroFIN PatroFIN PatroFIN PatroFIN