Ana Sayfa // Kullanım ve Fiyatlandırma // Abonelik Sistemi

Abonelik Sistemi


Paketiniz Yetmiyor mu?

PatroFIN'le çalışırken mevcut paketinizin limitlerine erişirseniz işlem girişleri sırasında uyarı alırsınız. Bu uyarı paketinizin limitlerinin tükendiği ve artık bu paket dahilinde yeni işlem giremeyeceğiniz anlamına gelir. Bu durumda paketinizi yükseltmeniz gerekir.

Paket yükseltme işlemini ihtiyacınıza göre siz gerçekleştirirsiniz. Paketinizi hemen yada daha sonra yükseltebilirsiniz. Bu durumda yeni veri girişlerinizi yeni paket dahilinde gerçekleştirirsiniz.

Mevcut ücretli paketiniz devam ederken paketinizi yükseltirseniz, üst paketin tam ücretini değil, sadece farkını ödersiniz.

PatroFIN aylık abonelik modelini kullanır. Bu sistem işletme büyüklüğü ve paket türü ne olursa olsun tüm kullanıcıların PatroFIN'nin bütün özelliklerinden faydalanmasını sağlar. Bu nedenle PatroFIN'de modül yada bölüm kısıtlaması yoktur. Üye olduğunuzda PatroFİN'i bütün özellikleriyle tam kullanırsınız.

İşlerinizin yoğunluğuna yada ihtiyacınıza göre paketinizi yükseltebilir yada düşürebilirsiniz. İstediğiniz ay ücretsize geçebilirsiniz, yada tekrar ücretli paketlerden birini seçebilirsiniz. Bu geçişlerde bütün verileriniz, tanımlarınız ve ayarlarınız olduğu gibi saklanır. Dahası hiç bir özellik kısıtlaması yaşamazsınız. Böylece PatroFIN'le muhasebenizin devamlılığı sağlanır.

Bu model ihtiyacınız kadar kullanmanızı ve kullandığınız kadar ödemenizi sağlar. Böylece en uygun fiyatla muhasebe sorunlarınızı çözmüş olursunuz. Fazladan maliyete katlanmazsınız.

Paketlerin limitleri birer aylıktır ve ilgili abonelik dönem için geçerlidir. Geriye yada ileriye dönük etkisi olmaz. Örneğin 6 aylık satın aldığınız bir paketin limitleri altı ay boyunca her ay için ayrı ayrı geçerlidir. Daha sonra ücretsize geçseniz bile ücretli paketlerinize ait dönemlerde söz konusu limitler geçerli olmaya devam eder.

İhtiyacınız olduğunda, ücretli bir paket devam ederken bile, paketinizi dilediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Ücretli paketinizin süresi devam ederken ve henüz süresi varken paketinizi yükseltebilirsiniz. Bu durumda almış olduğunuz yeni üst paketin tam ücretini değil, kullandığınız paket ile arasındaki farkı kadar ücret ödersiniz. Ve ilgili dönemde devam eden paketinizin değil almış olduğunuz üst paketin haklarını kullanırsınız.

Paketinizi dilediğiniz zaman küçültebilir yada ücretsize geçebilirsiniz. Ancak bu geçişler ücretli paketinizin bitiminden sonra yapılabilir.


Sayfayı Paylaş : +PatroFIN PatroFIN @patroFIN PatroFIN PatroFIN PatroFIN PatroFIN