Ana Sayfa // Kullanım ve Fiyatlandırma

Kullanım ve Fiyatlandırma


Muhasebe programı ücretsiz mi?

Bütün işletmelerin muhasebe sistemine sahip olmasını istiyoruz. Girişimcilere de yeni işlerinde destek olmak ve kurumsal bir muhasebe sistemine sahip olmalarına katkıda bulunmayı amaçlıyoruz

Bunun için tüm işletmelere temel seviye kullanımı ücretsiz muhasebe programını sunuyoruz.

PatroFİN, bütün bölümleri birbirinden bağımsız olarak ölçeklendirilebilir ve dönemsel olarak sınırlanabilir self-servis sisteme sahiptir.

İhtiyacınıza göre ürün kombinasyonu oluşturulabileceğiniz bu özelliğiyle PatroFİN, uygun fiyatlı çözümler sunar ve maliyetlerinizi en aza indirir. Kullanmadığınız özelliklere gereksiz para ödemeniz gerekmez, hatta az ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri ücretsiz kullanmanızı sağlar. Böylece muhasebe sisteminizin küçük ihtiyaçlardan dolayı aksamasına engel olur ve bu tür ihtiyaçlarınızı ücretsiz çözer.

Herhangi bir hizmet için dönemsel olarak artan ihtiyaçlarınızdan dolayı bir yıllık ücret ödemeniz de gerekmez. Artan ihtiyacınızla sınırlı olarak ve gerekli olduğu süre kadar, ilgili hizmetin limitini artırabilirsiniz. Bu artırım için yeni aldığınız paketin tam ücretini değil, kullanmakta olduğunuz paketle çakışan sürelerin ücreti mahsup edildikten sonra kalan fark ücretini ödersiniz. PatroFIN hakkaniyetli ve adil bir fiyat politikası uygular.


Sayfayı Paylaş : +PatroFIN PatroFIN @patroFIN PatroFIN PatroFIN PatroFIN PatroFIN