KOBİ'ler ve Girişimciler için kolay online muhasebe programı


Temel düzeyde muhasebe bilgisiyle; işletmenizle ilgili Teklif, Fatura, İrsaliye, Stok Takibi, Cari Hesap, Banka, Çek/Senet, Dövizli İşlemler, Üretim, Maliyet Muhasebesi, Kâr/Zarar bilgilerinizi anlık olarak görebileceksiniz.
Hepsi Tek Programda, Üstelik Ücretsiz...


Hemen Ücretsiz Hesap Açın
Şu anda 688 işletme PatroFİN kullanıyor

Ön muhasebe programı olarak neden PatroFİN'ni seçmeliyim?


 • Ücretsizdir

  Temel seviye kullanım ücretsizdir. Verilerinize ulaşmak için ücret ödemeniz gerekmez.
 • Kolaydır

  Temel seviye bilgisayar ve muhasebe bilen kullanıcıya göre tasarlanmıştır.
 • Verimlidir

  İşlemlerinizi girdiğinizde sistem anında muhsebeleştirir. Stok takibi, cari hesaplar gibi işlemler anlık olarak sistem tarafında nyapılır. İşinizi kolaylaştırır.
 • Güvenlidir

  Dört kademeli güvenlik sistemiyle verileriniz güvendedir.
 • Anlık Raporlar

  Kayıtları girdiğiniz anda anlık raporlarla mali durumunuzu her an göreblirsiniz. Performansınızı takip edersiniz
 • Online

  Her yerde kullanabilir, her an kayıtlarınıza erişirsiniz. Bulut teknolojisi sayesinde sınırları ortadan kaldırın. İnternet olan heryerde kayıtlarınıza ulaşın.

PatroFİN Ücretsiz Muhasebe Programı Kullanmaya Hemen Başlayın.

STOK TAKİBİ, CARİ HESAP, FATURA MODÜLÜ, BORÇ/ALACAK YÖNETİMİ,
KASA, BANKA, ÇEK/SENET, ÜRETİM TAKİBİ, MALİYET MUHASEBESİ,
YÖNETİM MUHASEBESİ, RAPORLAMA MODÜLLERİNİN
hepsini ücretsiz kullanın!

Ücretsiz muhasebe programı özellikleri nelerdir?

Ücretsiz Hesap Açın

PatroFİN, işletmelerin ön muhasebe ihtiyaçlarını profesyonel düzeyde karşılamak için geliştirilmiş özel bir yazılımdır. İşletmelerin faaliyetlerini Tekdüzen Hesap Planı düzeyinde, anlık ve entegre bir yapı içinde, otomatik olarak muhasebeleştirebilen bir yazılım teknolojisi barındırır.

Kullanıcının en az zamanda ve en az işlemle veri girişi sağlanarak, verilerin sistem tarafından muhasebeleştirilmesi gerçekleştirilmiştir.

Servis Olarak Sunulan Yazılım (SaaS - Software as a Service) modeli ile PatroFİN, işletmelerin ön muhasebe sorunlarını en az maliyetle çözer.

PatroFİN temel düzeyde muhasebe bilgisine sahip kullanıcıya ileri düzeyde muhasebe kayıt sistemi ve raporlama imkanı sunar.

Bütünleşik yapı ile, stok takibi, maliyetlendirme, imalat muhasebesi ve raporlama gibi karmaşık ihtiyaçları ek bir çaba gerektirmeden çözüme kavuşturur.

Alış İşlemleri


PatroFİN alış belgelerinde dövizli işlemleri destekler.

Belgeye döviz ve kur bilgisi tanımlanabilir.

Belge içeriğinde tanımlı döviz cinsi dışında bir dövizle işlem girilebilir.

Stok hareketleri otomatik olarak kayıt altına alınır.

İlk Madde Malzeme, Yarı Mamul, Ticari Mal, Üretim İşçilik Gideri, Genel Üretim Gideri, Hizmet Üretim Maliyeti, Ar-Ge Gideri, Pazarlama Satış Gideri, Genel Yönetim Gideri, Finansman Gideri gibi alış ve maliyet unsurlarına ilişkin alışlarını/giderlerini bu bölümden işleyebilirsiniz.

Alış işlemlerinden sisteme girilen faturalar ilgili satıcının alacağına ve ilgili alış/gider hesabının borcuna işlenir. Ayrıca cari takip yapmanıza gerek olmaz. Aynı alış belgesi içeriğinde farklı alış işlemleri gerçekleştirilebilir.

PatroFIN alış belgelerinde dövizli işlemleri de desteklenmektedir. Belgeye dövizi türü ve döviz kuru tanımlanabilmekte, dövizli işlem yapılabilmektedir. Belge içeriğinde belge döviz türünden farklı bir döviz türü kullanılabilmektedir. Bu durumda ilgili işlem tutarını belge döviz türüne kendisi çevirir.

Stok hareketi içeren alış işleminin stok takibi otomatik olarak yapılmaktadır.

PatroFIN stok hareketlerinde tarih bazlı maliyet kontrolü yapar. Alış tarihinden sonraki stok hareketlerini ve maliyet değerlerini anında günceller.

Bu güncelleme işlemi o kadar ileri bir kontrol içermektedir ki, stoğun alış tarihinden sonraki satış işlemleri bile denetlenir ve varsa alış tarihinden sonraki satılan mallar maliyeti bile anında güncellenir.

ön muhasebe dövizli işlemler takibi

DÖVİZLİ İŞLEMLER

PatroFİN'le dövizli işlemleri muhasebeleştirmek çok kolaydır. Dövizli kasa takibi, dövizli çek-senet takibi, dövizli fatura ve dövizli cari hesapların takibi sizin için sorun olmasın

ön muhasebe borç kasa takip programı

KASA TAKİBİ

Kasa işlemlerinizi kolayca yönetin. Kasa işlemleri ilgili hesaplara ve cari kartlara otomatik işlensin. Döviz kasası tutmak çok kolay. Aynı kasada sınırsız döviz takip edebilirsiniz


Paylaş : +PatroFIN PatroFIN @patroFIN PatroFIN