KOBİ'ler ve Girişimciler için kolay online muhasebe programı


Temel düzeyde muhasebe bilgisiyle; işletmenizin Teklif, Sipariş, İrsaliye, Fatura, Stok Takibi, Cari Hesap Takibi, Kasa, Banka, Çek/Senet, Dövizli İşlemler, Üretim, Maliyet Muhasebesi işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Kâr/Zarar bilgilerinizi ve Raporlarınızı anlık olarak görebilirsiniz.
Hepsi Tek Programda, Üstelik Ücretsiz...


Hemen Ücretsiz Hesap Açın
1012 işletme PatroFİN kullanıyor

Ön muhasebe programı olarak neden PatroFİN'ni seçmeliyim?


 • Ücretsizdir

  Temel seviye kullanım ücretsizdir. Verilerinize ulaşmak için ücret ödemeniz gerekmez.
 • Kolaydır

  Temel seviye bilgisayar ve muhasebe bilen kullanıcıya göre tasarlanmıştır.
 • Verimlidir

  İşlemlerinizi girdiğinizde sistem anında muhsebeleştirir. Stok takibi, cari hesaplar gibi işlemler anlık olarak sistem tarafında nyapılır. İşinizi kolaylaştırır.
 • Güvenlidir

  Dört kademeli güvenlik sistemiyle verileriniz güvendedir.
 • Anlık Raporlar

  Kayıtları girdiğiniz anda anlık raporlarla mali durumunuzu her an göreblirsiniz. Performansınızı takip edersiniz
 • Online

  Her yerde kullanabilir, her an kayıtlarınıza erişirsiniz. Bulut teknolojisi sayesinde sınırları ortadan kaldırın. İnternet olan heryerde kayıtlarınıza ulaşın.

PatroFİN Ücretsiz Muhasebe Programı Kullanmaya Hemen Başlayın.

STOK TAKİBİ, CARİ HESAP, FATURA MODÜLÜ, BORÇ/ALACAK YÖNETİMİ,
KASA, BANKA, ÇEK/SENET, ÜRETİM TAKİBİ, MALİYET MUHASEBESİ,
YÖNETİM MUHASEBESİ, RAPORLAMA MODÜLLERİNİN
hepsini ücretsiz kullanın!

Ücretsiz muhasebe programı özellikleri nelerdir?

Ücretsiz Hesap Açın

PatroFİN, işletmelerin ön muhasebe ihtiyaçlarını profesyonel düzeyde karşılamak için geliştirilmiş özel bir yazılımdır. İşletmelerin faaliyetlerini Tekdüzen Hesap Planı düzeyinde, anlık ve entegre bir yapı içinde, otomatik olarak muhasebeleştirebilen bir yazılım teknolojisi barındırır.

Kullanıcının en az zamanda ve en az işlemle veri girişi sağlanarak, verilerin sistem tarafından muhasebeleştirilmesi gerçekleştirilmiştir.

Servis Olarak Sunulan Yazılım (SaaS - Software as a Service) modeli ile PatroFİN, işletmelerin ön muhasebe sorunlarını en az maliyetle çözer.

PatroFİN temel düzeyde muhasebe bilgisine sahip kullanıcıya ileri düzeyde muhasebe kayıt sistemi ve raporlama imkanı sunar.

Bütünleşik yapı ile, stok takibi, maliyetlendirme, imalat muhasebesi ve raporlama gibi karmaşık ihtiyaçları ek bir çaba gerektirmeden çözüme kavuşturur.

İmalat / Üretim


PatroFİN çok gelişmiş ama bir o kadar da kullanımı kolay üretim sistemi sunar.

Üretim rotası ve ürün ağacı tanımları yapılabilir.

PatroFIN, maliyet yüklemelerini, birim maliyet hesaplamalarını, stok hareketlerini ve tüm maliyet muhasebesi işlemlerini sizin yerinize anlık ve entegre olarak yapar.

Üretim işlemlerinizin sonuçlarını ek bir çabaya gerek olmadan anında tüm raporlarınıza yansıtır.

PatroFIN üretim işletmeleri için çok gelişmiş ve çok pratik özel çözümler sunar. Sınırsız sayıda üretim safhası, yarı mamul ve mamulü PatroFIN ile kolayca takip edebilir, maliyetlerini anlık görebilirsiniz.

PatroFIN ile üretim işlemleri çok kolaydır. Üretim emirlerini üretime sevk et işlemiyle sisteme girersiniz. Üretimi bitenleri de mamule sevk et işlemiyle mamul stoklarına alırsınız. Yapmanız gereken bütün işlem işte bu kadardır.

Kullanıcı için bu kadar kolay ve kullanışlı olan üretim işlemleri; arka planında harikulade bir maliyet muhasebesi algoritması barındırır. Üretimle ilgili tüm maliyetlendirmeleri, birim maliyetleri, stok hareketlerini ve maliyet muhasebesi kayıtlarını PatroFIN sizin yerinize anlık ve entegre olarak otomatik kaydedilir.

PatroFİN'de üretim rotası ve ürün ağacı tanımları yapılabilir.

Rota tanımlarında üretim istasyonları, çalışma saatleri ve istasyona düşen sabit/değişken gider türleriyle ayrıntılı tanımlanabilir.

Oluşturulan ürün ağacı tanımları istasyonlara ve ürüne göre istasyonlardaki üretim kapasitelerine göre detaylı tanımlanabilir. Üretim ağacında üretime giren hammadde, önceki safhanın yarı mamulü veya başka bir mamul olabilir. Ürün ağacı tanımları çok esnektir.

Üretim rotası ve ürün ağacı tanımları tamamen hesap planına dayalı yapılır. Ayrıca bir kart veya tanım yapmanız gerekmez. Böylelikle, herhangi bir anda alacağınız mizan raporlarında üretim durumlarınızı da anlık ve ayrıntılı görebilirsiniz.

PatroFIN'de sınırsız safhalı üretim tanımı yapılabilir. Bu kadar ayrıntılı tanımların tüm hesaplamalarını ve muhasebeleştirmesini PatroFIN yapar.

Üretim işlemlerinde maliyetler anlık yapılır. Giderin üretime yüklenmesi parametrelerde verdiğiniz sabit değerler (bütçe) üzerinden yapılır.

Ay sonunda dönem sonu işlemlerini yaptığınızda, ki bu ileri seviye muhasebe işlemi de bir tık kadar kolaydır, PatroFIN oluşmuş giderlere göre tüm maliyet kayıtlarını anında düzeltir ve gerçek maliyetlerinizi ortaya çıkarır.

ön muhasebe stok takip programı

STOK YÖNETİMİ

Gelişmiş stok yönetimi ile tüm stok hareketleri kaydı sistem tarafında anlık yapılır. Anlık raporlarla stok durumunu ve stok maliyetlerini takip edebilir, dövizli stok işlemleri yapabilirsiniz.

ön muhasebe dövizli işlemler takibi

DÖVİZLİ İŞLEMLER

PatroFİN'le dövizli işlemleri muhasebesi çok kolaydır. Dövizli kasa takibi, dövizli çek-senet takibi, dövizli fatura ve dövizli cari hesapların takibi sizin için sorun olmasın


Sayfayı Paylaş : +PatroFIN PatroFIN @patroFIN PatroFIN PatroFIN PatroFIN PatroFIN